O nás

O klinike tradičnej čínskej medicíny

 

Naše klinické centrum podporuje čínsky medicínsky priemysel, skúma a používa tradičných čínskych liečebných metód, ktoré sú jednoduché a efektívne pri liečbe, v spojení s modernými klinickými prístrojmi a vybaveniami na dosiahnutie vysokokvalitných služieb pre verejnosť, prispieť pacientom k skorému uzdraveniu.

 

Virtuálna prehliadka 

 

Doktor Fu Xi Wen

Pán doktor Luo Yunchao, narodený v roku 1964, ukončené bakalárske štúdium v Nanjing-skej univerzite, Tradičnej čínskej medicíny a neskôr získal magisterský titul v Akadémii Tradičnej čínskej medicíny. Pracoval ako ortopéd v nemocnici Xiyuan v Akadémii Tradičnej čínskej medicíny. V súčasnosti pôsobí v oblastí Tradičnej čínskej medicíny v Rakúsku, je profesorom na Lekárskej univerzite vo Viedni.
Dr. Luo má vyše dvadsaťročné klinickej skúsenosti v čínskej medicíne. Hlavne v oblasti bolesti krčnej, ramenné, chrbta. Napr. spondylóza, zmrznuté rameno, porucha medzistavcových platničiek, osteoporóza, degenerácia kĺbov, gonartróza a pod. Zároveň je aj odborníkom v oblasti vnútorných chorôb ako sú závraty, bolesti hlavy, nespavosť, hypertenzia, dyspepsia, tráviace ťažkosti, depresie, syndrómu gynekologické menopauzy, dysmenorey a pod. Hlavnými liečebnými metódami sú akupunktúry, masáže, bankovania, liečiva čínskej medicíny a iné.